Maxidental
Tel.: +420 725 103 950, +420 519 370 243

1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1.1 Ochrana dat

Vyplněním objednacího formuláře souhlasí odběratel se zařazením do databáze zákazníků firmy MAXIDENTAL s.r.o., a informováním zákazníka o nabízených výrobcích. Firma MAXIDENTAL s.r.o. se tímto zavazuje, že svou databázi zákazníků neposkytne jiným subjektům, vyjma dopravce zboží. Pokud si nepřejete být informováni o nových produktech MAXIDENTAL s.r.o., prosíme, sdělte nám to.

1.2 Objednávka

Zboží je možné objednávat již od jednoho kusu. Objednat lze jakékoliv množství zboží, doba dodání je individuální dle množství objednaného zboží (viz. bod 3 Obchodních podmínek). Zboží je dodáváno formou dobírky, pokud není dohodnuto jinak.

1.3 Zrušení objednávky ze strany zákazníka

Zákazník může zrušit objednávku do 24 hodin od objednání, pozdější zrušení objednávky není možné. V případě, že zákazníkovi nevyhovuje zboží, které si objednal, může jej vyměnit nebo vrátit (viz. bod 5 v Obchodních podmínkách).

1.4 Zrušení objednávky ze strany prodejce

Firma Maxi DENTAL s.r.o. si vyhrazuje právo objednávku zrušit nebo odmítnout, nemůže-li splnit požadavky stanovené zákazníkem.

2. Platba

2.1 Forma platby

Platbu je možné provést:

  • V hotovosti – přímo v ordinaci MAXIDENTAL s.r.o. v Břeclavi, nebo při převzetí balíčku, dobírkou.
  • Převodem z bankovního účtu – ve prospěch účtu firmy MAXIDENTAL s.r.o. dle proforma faktury.

2.2 Způsob platby

Platba může být:

  • Dobírkou – při převzetí zboží od poštovního doručovatele nebo při vyzvednutí na poště.
  • Předem – bude Vám vystavena proforma faktura k předplatbě. Po zaplacení proforma faktury Vám bude zaslán daňový doklad s datem připsání platby na náš účet.

3. Dodávka zboží

3.1 Termín dodání zboží

Termín dodání zboží je u běžných objednávek do 14 dnů, nebo po vzájemné dohodě specificky dle druhu a množství objednaného zboží.

3.2 Způsob dodání zboží – ČR

Zasíláme je prostřednictvím České pošty. Možné způsoby platby:

  1. Dobírkou – za objednávku zaplatíte při přebírání zásilky poště. Poštovné je 90 Kč, při objednávce nad 1500 Kč je zdarma.
  2. Platba předem – poté co vám potvrdíme nachystání objednávky na e-mail, zašlete peníze převodem na náš bankovní účet 1381024309/0800, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Počkejte s platbou na potvrzující e-mail. Poštovné je 60 Kč, při objednávce nad 1000 Kč zdarma.
  3. Platba v hotovosti – objednané zboží si vyzvednete přímo na naší adrese, Nerudova 913/17, Břeclav.

Minimální cena objednávky (bez poštovného) je 100 Kč.

4. Reklamace

4.1 Záruční lhůta

Na námi dodávané zboží se vztahuje záruka dle platného zákona.

4.2 Jak provést reklamaci zboží

Chcete-li reklamovat námi dodané zboží, svou reklamaci můžete provést osobně v naší ordinaci, nebo zaslat poštou na adresu: MAXIDENTAL s.r.o. , Nerudova 17, 690 02 Břeclav.

NEZAPOMEŇTE PŘIPOJIT KOPII DAŇOVÉHO DOKLADU. Pokud posíláte zboží poštou, prosíme, zašlete jej doporučeně, podací lístek si uschovejte. Krabici či obálku označte nápisem REKLAMACE.

4.3 Reklamace výrobků zakoupených ve slevách

Při reklamaci výrobku zakoupeného se slevou není možné reklamovat vadu, kvůli níž byl výrobek zlevněn.

5. Výměna nebo vrácení zboží

5.1 Možnost výměny nebo vrácení zboží

Nabízíme možnost snadno a rychle vyměnit (viz. bod 5.2) či vrátit (viz. bod 5.3) výrobek, který zákazníkovi z jakéhokoli důvodu nevyhovuje. Výměnu nebo vrácení zboží lze provést pouze u zboží, které je zabalené v původním obalu a nebylo nikdy použito ani nijak poškozeno, nejpozději do 30 dnů od zakoupení.

5.2 Výměna zboží

Zboží (v původním obalu), s kopií prodejního dokladu, prosíme, vložte do balíku, připište, jaké zboží vracíte a jaké zboží požadujete, následně odešlete na adresu: MAXIDENTAL s.r.o. , Nerudova 17, 690 02 Břeclav. Podací lístek si rozhodně uschovejte!

Při zaslání vyměněného zboží hradíme poštovné a balné ve vlastní režii. Výměna zboží může proběhnout dvěma způsoby:

  1. Výměna za jiný druh – za nevyhovující zboží Vám vrátíme peníze. Jakmile obdržíme Vámi vrácené zboží, zašleme Vám dvě kopie dobropisu na předmětnou částku. Jedna kopie dobropisu je určena Vám, na druhé, prosíme, vyplňte číslo účtu, na který si přejete dobropisovanou částku zaslat. V dolní části dobropisu svým podpisem potvrďte souhlas s uvedenou částkou a vyplňte i datum přijetí dobropisu. Nový výrobek obdržíte stejným způsobem jako obvyklou objednávku – bude Vám vystaven nový prodejní doklad.
  2. Výměna velikosti či barvy – bude provedena ve stejné ceně a bez změny účetních dokladů. Přiložený účetní doklad Vám vrátíme s novou zásilkou.

5.3 Vrácení zboží

Zboží (v původním obalu), s kopií prodejního dokladu prosíme, vložte do balíku a zašlete na adresu: MAXIDENTAL s.r.o. , Nerudova 17, 69002 Břeclav. Podací lístek si rozhodně uschovejte!

Jakmile obdržíme Vámi vrácené zboží, zašleme Vám dvě kopie dobropisu na předmětnou částku. Jedna kopie dobropisu je určena Vám, na druhé, prosíme, vyplňte číslo účtu, na který si přejete dobropisovanou částku zaslat. V dolní části dobropisu svým podpisem potvrďte souhlas s uvedenou částkou a vyplňte i datum přijetí dobropisu. Teprve takto vyplněný dobropis můžeme podle zákona o účetnictví proplatit.

6. Upozornění

6.1 Změna obchodních podmínek

Firma MAXIDENTAL s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu těchto obchodních podmínek bez udání důvodu.

6.2 Slevy

Slevy poskytované maloodběratelům se neslučují.

Výrobky nabízené v sekci “Slevy“ jsou k dispozici pouze do vyprodání zásob.


Maxidental