1. CZ
  2. EN
  3. DE
Maxidental
Tel.: +420 725 103 950, +420 519 370 243

Maxi DENTAL s.r.o.

Informace o nás

Vážení přátelé, jistě víte, že v životě je vždy lepší problémům a komplikacím raději předcházet, než řešit jejich následky, což bývá mnohokrát časově i ekonomicky náročné, někdy dokonce stěží možné. Platí to samozřejmě i v orálním zdraví.

V naší stomatologické praxi jsme proto zaměřeni na prevenci a podchycení případných negativních dopadů na vše, co souvisí s ústní dutinou, co nejdříve. Zdravé zuby a dásně úzce souvisí s celkovým zdravotním stavem a mnoho vážných chorob se projevuje příznaky, které můžeme vidět především v ústech. To jsou důvody, proč se vyplatí udržovat si zuby zdravé.

Pokud je potřeba něco sanovat, tak co nejlépe a nejkvalitněji. U zubů to platí dvojnásob, protože je používáme  neustále – 24 hodin denně. Neplní totiž jenom funkci při jídle, ale i při řeči a Vaši reprezentaci v okolí. Kvalita a přísně individuální přístup je tedy naše heslo, které se snažíme při ošetřování našich pacientů vždy dodržet. Proto pracujeme především na objednávku a na každého pacienta rezervujeme dostatek času tak, abychom mohli pracovat bez stresu lékaře i pacienta.

Při ošetření používáme nejnovější technologie a vědecké poznatky, které v našem oboru postupují rychle vpřed.

V dnešní době se již zubního ošetření opravdu nemusíte bát. Všechno je možné řešit prakticky bez bolesti a s velice stabilním a trvalým výsledkem.

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na Vaši návštěvu.

HISTORIE

Vedoucí zubní lékař: MUDr. Ivan Krupa, nar. 16.5.1961

  • promoce na LFUK – Vojenský lékařský výzkumný a doškolovací ústav v Hradci Králové (1985)
  • postgraduální studium – Vojenská nemocnice Bratislava a Praha (1985 – 1987)
  • atestace ze stomatologie I.stupně (1990)
  • praxe na zubních ambulancích u vojenských útvarů (1987 – 1993)
  • soukromá praxe Břeclav (1994 – dosud)

 

 


Maxidental