Maxidental
Tel.: +420 725 103 950, +420 519 370 243
„ Komplexní nabídka stomatologických služeb ”

VRCHNÍ SESTRA

Zajištění provozu zubní kliniky v oblasti služeb sester a recepce, chodu ordinací z hlediska kontroly a zajištění dokumentace, nástrojů, přístrojů a provozu nástrojů, přístrojů, spotřebičů i ve společných prostorách, dále z hlediska čistoty a pořádku. Zajištění a kontrola servisních, přístrojových deníků, nákup materiálu, nástrojů, přístrojů, spotřebičů, případně služeb.

Více informací

ZUBNÍ LÉKAŘ/LÉKAŘKA

Pro rozšiřující se praxi přijmeme do svého týmu zubního lékaře/ku s nadšením a zápalem pro obor, chutí se neustále zdokonalovat a vzdělávat ve špičkové stomatologii. Jsme moderní pracoviště s vynikajícím přístrojovým vybavením, strojová endodoncie, práce s kofferdamem, mikroskopem a lupovými brýlemi je samozřejmostí. Pracoviště je vybaveno křesly Planmeca, OMS, IO RTG  v každé ordinaci, OPG, CBCT, vlastní laboratoří, ordinacemi dentálních hygienistek a recepcí. Nabízíme stabilní práci v moderním prostředí se zavedenou klientelou tuzemskou i zahraniční, v mladém kolektivu, výborné mzdové ohodnocení (základní mzda 40000 – 70000 Kč + procenta z individuálního výkonu), firemní benefity, příspěvky na další vzdělávání, dostupná vzdálenost z Brna (45 km). Pro absolventy garantujeme odborné vedení, pracovní úvazek celý i částečný (vhodné i pro lékařky na MD, případně důchodce), nabízíme též převzetí praxe. Ubytování je zajištěno, nástup možný ihned nebo dohodou.

Více informací

DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Na naše pracoviště v Břeclavi hledáme milou dentální hygienistku /hygienistu, která se stane posilou našeho týmu. Dbáme na kvalitu, profesionalitu a spokojenost našich pacientů. Praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou, práce je vhodná i pro zdravotnického asistenta, zubní instrumentářku či všeobecnou sestru. Mladou kolegyni/kolegu rádi zaučíme. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, zájem o obor. Pracoviště je vybaveno křesly Planmeca, OMS, IO RTG v každé ordinaci zubního lékaře, OPG, vlastní laboratoří, ordinacemi dentálních hygienistek a recepcí. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, práci na plný i částečný úvazek (vhodné i pro dentální hygienistky na MD, případně důchodce), vlastní ordinaci, podporu v dalším vzdělávání. Nabízíme stabilní práci v moderním prostředí s početnou zavedenou klientelou tuzemskou i zahraniční, základní mzda 18000 – 22000 Kč + procenta z individuálního výkonu), firemní benefity, příspěvky na další vzdělávání, dostupná vzdálenost z Brna (45 km). Ubytování je zajištěno, nástup možný ihned nebo dohodou.

Více informací

ZUBNÍ TECHNIK

Hledáme pro rozšíření našeho týmu novou tvář – zubního technika ochotného učit se a vzdělávat v oboru. Disponujeme 11 ordinacemi zubních lékařů a dentálních hygienistek, vše na jednom místě. Pracoviště je vybaveno recepcí, odpočinkovými zónami pro zaměstnance. Požadujeme preciznost, spolehlivost, zájem o obor, vzdělání v oboru zubní technik nebo asistent zubního technika. Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu, v moderním prostředí se zavedenou klientelou tuzemskou i zahraniční, pevné mzdové ohodnocení 20000 – 22000 Kč + procenta z individuálního výkonu, firemní benefity, příspěvky na další vzdělávání, dostupná vzdálenost z Brna (45 km). Ubytování je zajištěno, nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Více informací


Maxidental