Maxidental
Tel.: +420 725 103 950, +420 519 370 243
„ Komplexní nabídka stomatologických služeb ”
 • Dárkové poukazy
  dentální hygienistky
  Image 4
 • Ordinační hodiny
  po – čt: 7:30 – 12:00 a 13:00 – 17:00
  pá: 7:30 – 12:00
  Image 3
 • Vyplňte prosím následující formulář
  Objednejte se online
  img

ORDINACE ROKU 2016

Vážení pacienti,

byli jsme Vámi nominováni  do soutěže o nejlepší ordinaci roku 2016, do největší zdravotnické soutěže v  České republice. Jsme velmi potěšeni a příjemně překvapeni a chtěli bychom Vám tímto upřímně poděkovat. Děkujeme, že oceňujete moderní, otevřenou a kvalitní lékařskou péči, kterou Vám můžeme poskytnout. V následujícím hlasování můžete  napsat, čeho si na našich službách nejvíce ceníte a co by se podle Vás mohlo ještě zlepšit.  Hlasovací období je od 31.10.2016 do 22.3.2017., www.ordinaceroku.cz, www.facebook.com/ordinaceroku., pořadatelem soutěže je zdravotní registr.

Děkujeme

Zubní ordinace

Stomatologická ordinace Maxi DENTAL s.r.o.

Vážení přátelé, jistě víte, že v životě je vždycky lepší problémům a komplikacím raději předcházet, než řešit jejich následky, což bývá mnohokrát časově i ekonomicky náročné, někdy dokonce stěží možné. Platí to samozřejmě i v orálním zdraví.

V naší stomatologické praxi jsme proto zaměřeni na prevenci a podchycení případných negativních dopadů na vše, co souvisí s ústní dutinou, co nejdříve. Zdravé zuby a dásně úzce souvisí s celkovým zdravotním stavem a mnoho vážných chorob se projevuje příznaky, které můžeme vidět především v ústech. To jsou důvody, proč se vyplatí udržovat si zuby zdravé.
Zubní ordinace nabízí širokou škálu stomatologických služeb v nejvyšší profesionální kvalitě. Naše zubní ordinace nabízí komplexní stomatologickou péči.

Zubní ordinace

Stručný přehled nabízených služeb:

MD


Maxidental